EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  İlimizde Spor, Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak olan eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  Kilis İlimizde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler, Rekreatif Amaçlı Spor alanlarında Bakanlığımız bünyesinde

  Haberi Oku

  BİR GÖNÜL MESELESİ BİZİMKİSİ

  Kilis Yurdu Öğrencilerimiz 5 Aralık Dünya Gönüllüler Gününde

  Haberi Oku

  KİLİS'İMİZİN KURTULUŞUNUN 100. YILI KUTLU OLSUN

  Kilis'imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılında

  Haberi Oku

  YILDIZLAR TENİS TAKIMIMIZ 2. OLDU

  Yıldızlar Tenis Takımımız, 5 Aralık Pazar günü Malatya'da düzenlenen

  Haberi Oku

  KİLİSLİ BİLEK GÜREŞİ SPORCULARIMIZDAN YİNE TARİHİ BAŞARI

  24 Kasım- 3 Aralık 2021 Tarihleri Arasında Romanya'da Düzenlenen Gençler Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası

  Haberi Oku

  KİLİSLİ BİLEK GÜREŞİ SPORCULARIMIZDAN TARİHİ BAŞARI

  10 – 14 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşen

  Haberi Oku

  SPORCUMUZ ÖZLEM TOHUMCU BALKAN ŞAMPİYONU OLDU

  14 Ağustosta Sırbistan'da düzenlenen

  Haberi Oku

  KARATE TAKIMI SPORCULARIMIZDAN BÜYÜK BAŞARI

  Şanlıurfada yapılan Ümit Genç U21Türkiye Karate şampiyonasında sporcularımızdan

  Haberi Oku

  YILDIZLAR YAZ SPOR FESTİVALİ İLLER ARASI JUDO TURNUVASINDA DERECEYE GİREN SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

  İlimizde, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz 2500 kişilik Spor Salonunda düzenlenen

  Haberi Oku

  YILDIZLAR YAZ SPOR FESTİVALİ İLLER ARASI JUDO TURNUVASININ AÇILIŞ SEREMONİSİ YAPILDI

  UNİCEF destekli, Kilis Belediyesinin düzenlediği Yıldızlar Yaz Spor Festivali İller Arası JUDO Turnuvasının, Kilis Valisi Sayın Recep Soytürk, Kilis Belediye Başkanı Sayın Servet Ramazan, AK Parti İl Başkanı Sayın Murat Karataş, İl Genel Meclis Başkanı Sayın Şıhmehmet Yalçın, İl Müdürümüz Sayın Metin Kaplan, Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin Erkmen, UNICEF Türkiye Direktör Yardımcısı Sayın Nona Zicherman ve 18 ilden gelen 350 sporcunun katılımlarıyla Kilis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ev sahipliğinde 2500 kişilik Spor Salonumuzda açılış seremonisi yapıldı. Yarışmaya katılan tüm sporculara başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  GSB KİLİS SPOR OKULU (YAZ SPOR OKULU) AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

  Okulların kapanmasıyla beraber, gençlerin yaz tatilinde boş zamanlarını spor faaliyetleriyle değerlendirmeleri amacıyla Kilis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları, düzenlenen törenle açıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Metin Kaplan; GSB Spor Okullarının sporcu gençler yetiştirmek adına çok önemli bir fırsat olduğunu dile getirerek, Antrenörlerimiz ve gençlerimizden ülkemiz ve ilimiz adına sporda Uluslararası başarılar kazanma hedefi koymaları için talepte bulundu. GSB Spor Okulumuzda yaş aralığı 5-18 olup, 29 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasında olacaktır.

  Haberi Oku

  KİLİS'Lİ SPORCULARIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA DERECEYE GİRDİ

  27-28 Şubat tarihleri arasında Mersinde düzenlenen Türkiye Şampiyonası Gülle Atma branşında ilimizi temsil eden Özlem Tohumcu şampiyon olurken, Disk atma branşında ise sporcumuz Feride Yeliz Hoşaf Türkiye 3.sü olmuştur. Dereceye giren öğrencilerimizi ve antrenörlerimizi tebrik eder, bundan sonra ki müsabakalarında da başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  ÖNEMLİ DUYURU

  Kilis il Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun Koronavirüs Önlemleri Kapsamında almış olduğu karar geregi; İl Müdürlüğümüze ait tüm tesislerde hizmet almak isteyen vatandaşlarımızın zorunlu olarak "Hayat Eve Sığar (HES)" kodu almaları ve ilgili müdürlüğümüz personeliyle paylaşması gerektiğini hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

  Haberi Oku

  JAPONYA BÜYÜKELÇİSİ SAYIN AKİO MIYAJIMA GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  Bir dizi programlara katılmak üzere İlimize gelen JAPONYA Büyükelçisi Sayın AKİO MIYAJIMA Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret Ederek KİLİS Vali Vekili Sayın FEHMİ SİNAN NİYAZİ, Vali Yardımcısı Sayın MESUT TABAKÇIOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın HÜSEYİN ERKMEN ve İl Müdürümüz Sayın BAHATTİN YETİM ile birlikte Judo Antrenmanını izledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER